KDO JE TEN ČLOVĚK V MÉM OBLEČENÍ? (22. – 24. března 2024)

Jaké je moje jedinečno? A jak kousek z toho, kým jsem, mohu ukázat světu přes to, co si na sebe oblékám? Jak může oblékání nebýt jen povinností, ale cestou sebevyjádření se? Co mi opravdu sluší? Jaké jsou styly, vzory a materiály? A mohou barvy ovlivňovat naši náladu, i když je nevidíme?

Čeká nás pestrý program zaměřený na módní styly, barvy, vzory a materiály, workshop a konzultace s profesionální stylistkou, prozkoumávání svého nitra prostřednictvím meditace a sebepoznávacích aktivit a společná sdílení.

Pro koho je pobyt určen? Pro kohokoli, komu je víc než patnáct, míň než třista, zajímá ho téma módy a chce poznávat sám sebe a nové lidi. Doprovod není potřeba. A není vůbec potřeba znát Tyfloturistický oddíl, nebo být jeho součástí, naopak vítáme nové tváře. Vodicí psi možní. 

Kdy pobyt bude? 22. – 24. března 2024, tedy pátek až neděli. V pátek se sejdeme kolem třetí až čtvrté hodiny (bude upřesněno) a v neděli se rozloučíme po obědě kolem druhé až třetí.

Kde bude? V obci Chleby, kousek od Prahy.

Kolik to stojí? 3500 kč (včetně jídla počínaje páteční večeří a konče nedělním obědem, ubytování, pronájmu prostor, lektorného). Pobyt za tuto cenu nám umožňuje podpora NF ČRo Světlušky.

Kdo pobyt pořádá? Pobyt je jedním ze sobích pobytů (seberozvojové, zážitkové víkendy pro lidi se zrakovým postižením, podněcující na cestě k SOB-ě, proto sobí), které již druhým rokem pořádáme pod Tyfloturistickým oddílem. 

Chcete jet? Vyplňte přihlášku zde: https://ls.tyfloturistak.cz/applications/apply15plus/24

Chcete více informací o sobích pobytech? Mrkněte tu: https://tyfloturistak.cz/sobi-pobyty/

Máte otázky? Volejte anebo pište na číslo 720191407 (Hana Šimková), anebo na mail sobipobyty@tyfloturistak.cz 

Těšíme se! Za Sobí pobyty (cesta k SOBě)

Tyfloturistický oddíl Hana Šimková